طراحی سایت شرکتی

با توجه به گسترش روزافزون تکنولوژی در سطح جهان، پیدا کردن بازار هدف یکی از مسائل مهم هر نوع کسب‌وکاری به شمار می‌رود. مدیران می‌توانند با طراحی سایت شرکتی برای مجموعه خود، حضوری پررنگ دربازارهای آنلاین داشته باشند.

طراحی-سایت
امروزه دیگر کسب‌وکاری را نمی‌توان پیدا کرد که نیاز به طراحی سایت شرکتی برای مجموعه خود را نداشته باشد. به جرات می‌توان گفت که بازارهای آنلاین بخش جداناپذیر کسب‌وکارهای امروزه شده و روزبه‌روز نیز، شرکت‌های جدیدی با طراحی سایت شرکتی برای مجموعه خود، به این بازار بی‌انتها افزوده می‌شوند.
ازاین‌رو مدیران شرکت‌های بزرگ و کوچک می‌توانند با یک تصمیم صحیح و درست، وارد این بخش از بازار شگفت‌انگیز شوند و برند خود را به‌صورت گسترده معرفی کنند.

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی
در طراحی سایت شرکتی توجه به برخی از نکات بسیار حائز اهمیت می‌باشد که مدیران باید قبل از درخواست طراحی سایت شرکتی برای کسب‌وکار خود، به آن توجه داشته باشند.

اولین نکته‌ای که باید مدیران به آن توجه داشته باشند این است که وب‌سایت شرکتی که برای آن‌ها طراحی می‌گردد، استانداردهای سئو و موتورهای جستجو معروف همچون گوگل، بینگ و یاهو را دارا باشد. این بخش به این دلیل حائز اهمیت می‌باشد که با اجرای صحیح آن، شرکت می‌تواند در بازه زمانی کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود برسد.

نکته بعدی که در طراحی سایت شرکتی باید به آن دقت گردد ظاهر وب‌سایت (تارنما) می‌باشد که باید به‌گونه‌ای باشد که مشتریان هدف خود را راضی نگه دارد. اجرای گرافیک مناسب ولی درعین‌حال زیبا در طراحی سایت شرکتی، می‌توانید در اعتمادسازی مشتریان به آن کمپانی تأثیر به سزایی داشته باشید.

مدیران شرکت‌ها می‌توانند با گرفتن یک تصمیم به‌موقع و صحیح، شرکت، برند و کسب‌وکار خود را در صفحه اول گوگل، قرار دهند. این کار تنها زمانی انجام می‌گردد که تمامی روال کار از طراحی سایت تا سئو وبهینه‌سازی سایت به‌صورت قدم‌به‌قدم توسط گروه حرفه‌ای پیگیری و انجام پذیرد.

هدف از طراحی سایت شرکتی چیست؟
هر شرکتی قبل از سفارش طراحی سایت شرکتی برای مجموعه خود، اهدافی را در نظر دارد که خواهان آن می‌باشد. مهم‌ترین هدفی که یک شرکت از سایت خود دارد، معرفی کسب‌وکار خود، بازاریابی اینترنتی، افزایش فروش و درآمدزایی می‌باشد.

البته اهداف دیگری نیز دراین‌بین وجود دارند که ازجمله آن اهداف می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

۱-ارائه خدمات و فروش به‌صورت اینترنتی

۲-سهولت کار خرید و یا دریافت خدمات برای مشتریان

۳-دریافت تبلیغات و درآمدزایی از سایت

۴-رسیدن به مفهوم برند سازی برای یک شرکت

۵-کم کردن نیروهای کاری با ایجاد بخش‌های متنوع الکترونیک

۶-این اهداف حتی همگی در کنار هم نیز می‌توانند هدف یک شرکت از طراحی سایت شرکتی باشد.

در ادامه به معرفی برخی از امکانات طراحی سایت شرکتی پریسوک می‌پردازیم.

طراحی قالب اختصاصی
ویژگی اصلی در طراحی سایت شرکتی، ” معرفی یک شرکت ” در دنیای اینترنت می‌باشد و همان‌طور که در ابتدای بخش طراحی سایت شرکتی عنوان کردیم، یکی از بخش‌های مهم در طراحی سایت شرکتی، قالب یا ظاهر سایت می‌باشد که نشان‌دهنده هویت شرکت است.

از خدماتی که گروه نرم‌افزاری و طراحی سایت پریسوک به مشتریان خود ارائه می‌دهد، طراحی قالب اختصاصی وب‌سایت بر اساس نظرات و علایق مشتریان خود می‌باشد که درنهایت، ظاهر سایت کاملاً کاربرپسند می‌شود تا کاربران و مشتریان بتوانند با سایت ارتباط برقرار کنند.

در طراحی قالب اختصاصی، تلاش می‌گردد تا به بهترین شکل ممکن محصولات و خدمات شرکت‌ها در معرض دید بازدیدکنندگان قرار بگیرد تا بتوان حداکثر نتیجه را از آن گرفت.

طراحی ماژول اختصاصی
یکی دیگر از امکاناتی که در طراحی سایت شرکتی پریسوک ارائه می‌گردد، پیاده‌سازی پلاگین ها و ماژول‌های موردنیاز وب‌سایت‌ها می‌باشد که تمامی امکانات موردنیاز برای راحتی کار کاربران جهت دستیابی به اطلاعات و یا خرید آن‌ها را در سایت فراهم می‌کند.

سئو سایت
بخش دیگری که در طراحی سایت شرکتی پریسوک به مشتریان طراحی سایت ارائه می‌گردد، آماده‌سازی بستر سئو سایت با متدهای روز جهان در پروژه‌های طراحی سایت خود می‌باشد که جزء فعالیت‌های مهم در روال شرکت طراحی سایت پریسوک می‌باشد.

این بخش نیز همان‌طور که در بالا اشاره شد جزء موارد بسیار مهم در طراحی وب بوده که اگر به‌صورت صحیح انجام نشود، مشکلاتی را در برای وب‌سایت‌ها به وجود خواهد آورد. ازاین‌رو همکاران ما در پریسوک کلیه موارد موردنیاز در این بخش را بهترین شکل در پروژه‌های طراحی سایت شرکتی انجام می‌دهند.

تجربیات و تحقیقات انجام‌شده توسط تیم فنی ما نشان می‌دهد که هدف‌گذاری اصلی برای کلمات کلیدی در طراحی سایت شرکتی در وهله اول نام شرکت و در ادامه فهرستی از محصولات یا خدمات ارائه‌شده توسط آن‌ها می‌باشد.

با توجه به المان‌های بکار گرفته‌شده در طراحی سایت شرکتی پریسوک، دستیابی به این مهم برای شما بسیار سهل و آسان گشته و مشتریان ما در زمانی بسیار کوتاه جایگاه خود را در رتبه‌های نخست نتایج گوگل پیدا می‌کنند.

طراحی رسپانسیو (واکنش گرا)

وب‌سایت‌های طراحی‌شده در طراحی سایت پریسوک، بر پایه آخرین تکنولوژی‌های طراحی وب (HTML5 , CSS3 , PHP7) طراحی و پیاده‌سازی می‌گردد. ویژگی رسپانسیو Responsive در طراحی سایت امکان نمایش مناسب سایت در هر صفحه‌نمایشی از قبیل : موبایل، تبلت، کامپیوتر و … را با ظاهری منحصربه‌فرد و زیبا فراهم می‌کند که تمامی وب‌سایت‌های طراحی‌شده توسط پریسوک، کاملاً رسپانسیو می‌باشد.

فرم تماس حرفه‌ای
یکی از امکاناتی که پریسوک در طراحی سایت شرکتی به مشتریان خود ارائه می‌دهد، طراحی متفاوت صفحه تماس با ما می‌باشد که جلوه خاصی را به صفحه ارتباط با ما سایت شما می‌دهد.

مدیریت حرفه‌ای متون

تغییر کلیه متون، تصاویر، عناوین به‌راحتی توسط مدیر سایت قابل انجام بوده و با بهره‌گیری از ویرایشگر حرفه‌ای قادر خواهید بود تا به هر صفحه یا بخش از سایت خود ظاهری زیبا و متفاوت اختصاص دهید.

علاوه بر امکانات عمومی مطرح‌شده، امکاناتی ویژه دیگری نیز در طراحی سایت پریسوک در نظر گرفته‌شده که مهم‌ترین آن‌ها به شرح زیر می‌باشد:
محصولات،خدمات، نمونه کارها، پروژه‌ها، جستجو مطالب، نمایش اخبار شرکت و گالری تصاویر

برای معرفی بهتر محصولات یا خدمات شما بخشی با عنوان نمونه کارها درسایت شما در نظر گرفته خواهد شد که به‌راحتی و از طریق پنل مدیریت می‌توانید عنوانی متناسب با زمینه کاری خود مانند پروژه‌ها یا خدمات برای آن انتخاب کنید.

محصولات و اطلاعات تعریف‌شده در این بخش علاوه بر نمایش متحرک در صفحه اصلی سایت یا صفحات داخلی، قابلیت نمایشی متفاوت در صفحه اختصاصی پروژه‌ها را نیز خواهد داشت. همچنین با کلیک کاربران بر دسته‌بندی محصولات یا پروژه‌های شما تنها موارد قرارگرفته در آن دسته و با ظاهری شیک و زیبا به کاربر نمایش داده خواهد شد.

پریسوک ارائه‌دهنده خدمات طراحی سایت شرکتی، طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت صنعتی، طراحی سایت رزرواسیون آنلاین، طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت سازمانی در ایران می‌باشد.

……………….. فعالیت با عشق ………………..

ما معتقدیم، برای اینکه پریسوک در حوزه کسب و کار به موفقیت برسد، ابتدا باید مشتریانمان را به نقطه اوج اهدافشان در زمینهٔ طراحی سایت برسانیم و طبیعتاً پس از رشد و موفقیت آنان، ما نیز همراه آن ها به هدف خود که رشد و تعالی در حوزه کاری مان است خواهیم رسید.

پریسوک | دریچه ای تازه در خدمات وب