طراحی سایت فروشگاهی

راه اندازی طراحی سایت فروشگاهی Design online store

زمانی که شما قصد ارائه خدمات و یا فروش محصول یا محصولاتی را در طراحی سایت فروشگاهی دارید جهت عرضه اینگونه طراحی سایت فروشگاهی نیاز به زیر ساخت مناسب عرضه برای ارائه خدمات و یا محصولات خود خواهید بود. سیستم طراحی سایت فروشگاهی با آپدیتهای گوناگونی که تاکنون ارائه نموده است توانسته پاسخگوی نیاز کاربران با سلیقه های گوناگون در طراحی سایت فروشگاهی  و جهت فروش محصولات گوناگون در طراحی سایت فروشگاهی با روشهای متفاوت باشد.
از امکانات پارس وب میتوان به مواردی همچون طراحی سایت فروشگاهی با قابلیت تعیین سطوح دسترسی،سرعت لودینگ بسیار بالا و SEO منحصر بفرد نام برد.
نرم افزار طراحی سایت فروشگاهی به شما کمک می کند تا بدون نیاز به دانش فنی در زمینه ایجاد و مدیریت طراحی سایت فروشگاهی, کسب و کار اینترنتی خود را ایجاد نمایید.
طراحی سایت فروشگاهی مطابق با جدیدترین امکانات روز دنیا تولید گردیده و طراحی سایت فروشگاهی تمامی متدهای فروش را پشتیبانی می نماید.

shoping design

بهینه برای تمامی موتورهای جستجو و ثبت اتوماتیک در این موتورها توسط فروشگاه در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
امکانات و ابزارهای مدیریتی طراحی سایت فروشگاهی Design online store بسیار قوی و فوق العاده آسان است

ویژگیها

طراحی سایت فروشگاهی Design online store با مدیریت بسیار آسان و بدون نیاز به دانش فنی
طراحی سایت فروشگاهی با قابلیت پرداخت با کارت های بانک های داخلی (عضو شبکه شتاب) و کارت های اعتباری بین المللی
قابلیت تغییر شکل ظاهری (قالب طراحی سایت فروشگاهی) بسیار ساده و سریع
اولین سیستم طراحی سایت فروشگاهی با سقف کارکرد نامحدود (بدون هزینه تمدید)

ورود بسیار آسان اطلاعات و محصولات به طراحی سایت فروشگاهی

جستجوی سریع ، دقیق و آسان محصولات در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

گالری تصاویر محصول
طراحی سایت فروشگاهی بافروش از طریق حساب کاربری و شارژ اکانت
طراحی سایت فروشگاهی باامکان بازاریابی بنری اعضاء سایت برای شما
طراحی سایت فروشگاهی باسیستم پورسانت دهی جهت افزایش فروش
طراحی سایت فروشگاهی باقدرتمند با برنامه نویسی چند لایه

فایل های راهنما برای کاربرانی که تمایل به نصب شخصی نرم افزار دارند به همراه سورس و
راه اندازی طراحی سایت فروشگاهی بدون نیاز به برنامه نویسی
طراحی سایت فروشگاهی باسرعت لود بسیار بالا در کلیه قسمت ها و صفحات
طراحی سایت فروشگاهی با پنل مدیریتی بسیار ساده و طراحی سایت فروشگاهی با امکانات حرفه ای و مدیریت آسان
راهنمایی جهت نصب طراحی سایت فروشگاهی توسط شما و یا نصب رایگان طراحی سایت فروشگاهی توسط پریسوک
امکان تغییر قالب های سایت توسط کاربر به همراه چندین قالب حرفه ای
طراحی سایت فروشگاهی سازگار با تمامی مرورگرها
هر قالب طراحی سایت فروشگاهی به تنهایی امکان ویرایش دارد
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
بی شک یکی از تخصصی ترین و حساس ترین بخش ها در طراحی سایت فروشگاهی  است. زیبایی برای یک فروشگاه اینترنتی کافی نیست، بلکه پارامترهای بسیاری در
طراحی سایت فروشگاهی مطرح است که رعایت نکردن هر یک از طراحی سایت فروشگاهی منجر به ترک کردن سایت شما توسط مشتری می شود.
طراحی سایت فروشگاه اینترنت

در زمینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، فروشگاه اینترنتی طراحی نمودیم که بیشتر نیازهای شما برای فروش اینترنتی در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
را پوشش دهد. این نیازها، نکات ریز و درشتی است که سال ها برای شناسایی و اصلاح آن تلاش کردیم و سعی نمودیم تا فضایی فراهم کنیم که بدون داشتن دانش تخصصی در نرم افزار و کامپیوتر، بتوانید طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود را مدیریت کنید.

طراحی-سایت-فروشگاهی

بعضی از مزیت های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پریسوک

۱- طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پریسوک ایده آل برای موتورهای جستجو :

جدیدترین الگوریتم های گوگل، نکاتی که باعث می شود شما زودتر از دیگران در صفحات اول گوگل مشاهده شوید را در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ، در نظر گرفته ایم.

۲-مطابق با الزامات دریافت نماد اعتماد وزارت بازرگانی:

در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، الزاماتی فنی که برای دریافت نماد اعتماد الکترونیک وزارت بازرگانی نیاز دارید، پیش بینی و پیاده سازی نموده ایم که کمک شایانی به دریافت سریع تر نماد اعتماد طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خواهد نمود.

۳-نکاتی که باعث می شود تا بازدیدکننده به مشتری تبدیل شود :

بر اساس جدیدترین روشهای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی Design online store در دنیا و نکاتی که اساتید برتر فروش اینترنتی نظیر برایان تریسی، اریک ورمیولن و همچنین اساتید طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در ایران مانند جناب دکتر روستا و … نکات کلی و جزیی بسیاری را در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی Design online store اجرا نمودیم که بیشترین تاثیر را برای تبدیل بازدید کننده به مشتری برایتان خواهد گذاشت و منجر به فروش بیشتر طراحی سایت فروشگاه اینترنتی  شما خواهد شد.

۴- امکانات بی شمار در طراحی سایت فروشگاه اینترنتیDesign online store :

ما پیش بینی بیشتر نیازهای شما را برای مدیریت بهتر طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و پیاده سازی اهدافتان برای جذب بیشتر مشتری در وب سایتتان نموده ایم. برخی از این امکانات را می توانید در جدول امکانات فروشگاه آنلاین ببینید.

۶-دلیل ابتدایی اهمیت طراحی سایت فروشگاهی پریسوکDesign online store و اطلاع رسانی طراحی سایت فروشگاهی  به شرح ذیل میباشد :

۱) وجود طراحی سایت فروشگاهی Design online store اعتبار شما را افزایش میدهد طراحی سایت فروشگاهی تاثیر قوی بر اعتماد مشتری های بالقوه دارد یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای متن مناسب با نوشتار خوب اطلاعات مفید از محصولات و اطلاعات تماس مناسب باعث افزایش اعتماد مشتریان به شرکت شما با طراحی سایت فروشگاهی میشود ، به مردم میفهماند که شما دارای دانش و به روز هستید اگر شما در طراحی سایت فروشگاهی سایت را با کیفیت ودارای اطلاعات مفید ، هزینه کنید مردم حتما تحت تاثیر طراحی سایت فروشگاهی  قرار خواهند گرفت .

۲) طراحی سایت فروشگاهی  باعث میشود شرکت شما با طراحی سایت فروشگاهی  در هر زمان و از هر مکان قابل دسترسی باشد با داشتن یک طراحی سایت فروشگاهی در مشهد وب شرکت خود را برای دنیا یی از فرصت ها برای دسترسی مردمی که غیر از طراحی سایت فروشگاهی در مشهد شما راهی دیگر برای رسیدن به شما ندارند آماده می کنید با کلیک ساده موس هرکسی می تواند در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به شرکت شما دسترسی داشته باشد .

در ادامه این مبحث می خواهیم ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی خوب را معرفی نمائیم این ویژگی ها را در چندین مورد می توان بررسی نمود که در ذیل به تک تک آنها اشاره می‌کنیم:

۱ – ارائه خدمات مناسب به مشتری:

مسلماً از مواردی که برای هر خریدار بسیار مهم می باشد خدماتی است که یک فروشگاه در ازای خرید محصول ارائه می دهد. انسجام یک فروشگاه در این مسأله باعث خریداران بیشتر می شود. این خدمات می تواند در موارد مختلفی باشد مثلاً یک فروشگاه خوب یک گروه پشتیبانی برای مشتری های خود در نظر می گیرد تا به سوالات آنها در مورد محصولات پاسخ دهند و به مشتریان در انتخاب کالا کمک کنند. فروشگاه های خوب یک سری خدمات رایگان برای مشتریان در نظر می گیرد. این خدمات می تواند در مورد هزینه ی حمل و نقل و یا برای مشتری های که بیش از یکبار از آنها خرید می کنند تخفیفات ویژه ای در نظر بگیرید.

۲ – متقاعد کردن و راهنمایی:

این مسأله مربوط به برقراری ارتباط با مشتری می باشد. مسأله متقاعد کردن مشتری برای خرید از فروشگاه خیلی گسترده می‌باشد. در وهله ی اول یک فروشگاه خوب باید یک ظاهر مناسب و جذاب داشته باشد این فقط مربوط به تجارت در دنیای مجازی نمی شود در تجارت سنتی هم مسلماً یک فروشگاه با ظاهر مناسب مشتری های بیشتری را به خود جذب می کند. یک فروشگاه با ایجاد یک ظاهر مناسب می تواند به مشتری این گونه القا کند که در این مکان حتماً کالای مورد نیازش را پیدا خواهد کرد .
سایت یک فروشگاه باید به گونه ای باشد که زمان مورد نیاز برای خرید مشتری را به حداقل برساند, سایت ها باید سرعت بالایی داشته «غیر انبوه» و شلوغ نباشند. و دسترسی به آنها به راحتی امکان پذیر باشد. به گونه ای که افراد به سادگی بتوانند کالای مورد نیاز خود را پیدا کنند. سایت های قابل دسترس و کم تراکم, زمان فروش را کوتاه و میزان تلاشی که مصرف کنندگان باید صرف درک و فهم و چگونگی فروش اینترنتی کنند را اقتصادی می‌سازد.

۳ – کالا:

یک فروشگاه الکترونیکی خوب فروشگاهی است که کالاهایش متنوع بوده یعنی فقط در یک طیف محصولی نباشد بلکه در چندین طیف ارائه گردد و اگر فروشگاه محصولات گوناگونی دارد حتماً آنها را طبقه بندی کرده, تا خریدی راحت برای مشتریان فراهم کند. مثلاً طیف محصولات آرایشی و بهداشتی را از مواد غذایی و آن را از لوازم منزل جدا کند و در طبقات مختلف جای دهد.

فروشگاه ها باید در مورد محصولات خود اطلاعات درستی را به مشتری ارائه دهند. علت اینکه مردم برای خرید به فروشگاه الکترونیکی مراجعه می کنند فراهم بودن اطلاعات در مورد کالا, قیمت آن و صرفه جویی در زمان است. آنها باید این موارد را در اولویت کاری خود قرار دهند و دورنمای شغلی مناسبی را برای خود فراهم سازند.

۴ – ایجاد یک سیستم پرداخت روان و دقیق:

فروشگاه الکترونیکی ایده آل علاوه بر اینکه باید امنیت سایت خود را تضمین کند باید برای مشتری ها یک سیستم پرداخت آسان و راحت را فراهم کند تا تمامی افراد با هر میزان تحصیلات بتوانند از خدمات فروشگاه بهره مند شوند.موارد ذکر شده در قسمت فوق , نمونه‌های مشروحی از نشانه‌های یک فروشگاه اینترنتی ایده آل و مناسب می باشد. درقسمت ذیل ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی را به طور گزینه ای و کلی عنوان می نمائیم .

۵ – امنیت:

امنیت سایت فروشگاه های اینترنتی یک مسأله خیلی جدی و مهم است. مصرف کنندگان نسبت به افشای اطلاعات مالی و خصوصی خود نگرانی دارند. فروشگاه ها باید امنیت اطلاعات شخصی و خصوصی مشتری خود را تضمین کنند. و به آنها در مورد چگونگی عملکردشان در این مورد توضیح دهند.

۶ – قیمت گذاری:

قیمت گذاری در بازار سنتی بر مبنای هزینه صورت می گیرد. در یک زنجیره ارزش عمودی فعالیت ها باید به صورت سلسله مراتبی تعریف شوند بدین منظور که تا مراحل اولیه آن انجام نشود, نتوان مراحل بعدی را آغاز کرد. اما در فروشگاه اینترنتی قیمت گذاری به صورت عمودی نیست. قیمت گذاری بر مبنای هزینه دیگر پاسخگوی نیاز بازار نخواهد بود.
– به علت پایین بودن هزینه جستجو در اینترنت قیمت و حاشیه سود نیز کاهش می یابد.
– حذف خرده فروشان در بازارهای الکترونیکی هزینه ها و در نتیجه قیمت تمام شده را پایین می آورد. در فروشگاه های الکترونیکی خوب با ایجاد تنوع بیشتر در کالاها و خدمات, قیمت ها در رنج های مختلفی ارائه می شود تا مشتریان بتوانند بنابر توانایی مالی و میزان رفاه خود, کالا و خدمات متناسب خود را دریافت نمایند.

ویژگی های فروشگاه اینترنتی:

۱٫فروشگاه اینترنتی در هر لحظه از شبانه روز آماده سرویس دهی به مشتریان است.
۲٫ فروشگاه اینترنتی محدودیت مکانی ندارد و مشتریان می توانند از هر کجا خرید اینترنتی انجام دهند.
۳٫خریدار می تواند ساعت ها در فروشگاه مشغول بررسی اجناس از قبیل فیلم, موبایل, کتاب و موارد دیگر باشد.
۴٫ طراحی فروشگاه اینترنتی هیچ محدودیتی برای تعداد مشتریان ندارد.
۵٫ فروشگاه اینترنتی حق انتخاب بیشتری در اختیار خریداران قرار می دهد.
۶٫ابزار تبلیغی مناسب در جهت فروش محصولات شما.
۷٫ کاهش هزینه های جانبی نظیر اجاره محل, هزینه ویترین و انبار, فروشنده, خواب سرمایه و غیره نسبت به یک فروشگاه سنتی .
۸٫ تحویل کالای خریداری شده درب منزل, بیمه بودن کالا و عدم مشکل حمل و نقل.

……………….. فعالیت با عشق ………………..

ما معتقدیم، برای اینکه پریسوک در حوزه کسب و کار به موفقیت برسد، ابتدا باید مشتریانمان را به نقطه اوج اهدافشان در زمینهٔ طراحی سایت برسانیم و طبیعتاً پس از رشد و موفقیت آنان، ما نیز همراه آن ها به هدف خود که رشد و تعالی در حوزه کاری مان است خواهیم رسید.

پریسوک | دریچه ای تازه در خدمات وب